+371 29 121 452

Cart

Par mums

Laipni lūdzam kosmētikas veikalā

Labākais no dabas ir kosmētika, kuru Jūs ar prieku lietosiet. Cena un augsta kvalitāte – plašs produktu klāsts.

SOLILUG, SEA STARS, BLACK SEA STARS – Bulgārijas Zinātņu akadēmijas (Sofija) Vispārējās un neorganiskās ķīmijas institūts izstrādāja un patentēja unikālo, ārstniecisko dabisko bulgāru kosmētiku no BLACK SEA STARS un SOLILUG. Balstīts uz Melnās jūras sārmiem (LUGA) un Pomorie un Burgas sāls ezeru terapeitiskajiem dūņām.

BLACK SEA STARS un SOLILUG kosmētikas līdzekļi ir paredzēti lietošanai SPA centros un rehabilitācijas centros, sporta un fitnesa centros,fizioterapijas centros, masāžas salonos un skaistumkopšanas salonos, sporta medicīnās iestādēs, tvaika pirtīs un saunās, kā arī mājās.

MILANA –  lielisks kosmētikas piedāvājums mājām.

CARBONAX – mēs esam par tīrām un labi uzturētām automašīnām.

Mēs piedāvājam:- plašs produktu klāsts bez parabēniem, bez konservantiem un krāsvielām, kas bagātināts ar dabīgiem un EKO komponentiem,- specializēta medicīniskā kosmētika – sejas, roku un ķermeņa kopšanai;- dabīgās ziepes;- aromātiski un terapeitiski produkti vannas istabai un SPA;- masāžas eļļas un želejas ar daudzām labsajūtas piedevām, ar terapeitisko, kosmētisko un profilaktisko iedarbību.

Bulgārijas dabas unikalitāte, senās bulgāru tradīcijas, modernās tehnoloģijas un daudzu gadu pieredze iedvesmo vadošos kosmētikas ražotājus radīt bagātīgu oriģinālo un augstas kvalitātes produktu paleti.

Izmēģiniet to un ceru, ka Jūs tūlīt iemīlēsiet šo kosmētiku!

Paldies un jauki iepirkties!

Jūsu anijacosmetic.eu